BOLU
GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP NİSAN AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİ
YÖGEP NİSAN AYI KAPSAMINDA TEKOLOJİ,İNTERNET VE SOSYAL MEDYA BAĞLAMINDA E BAĞIMLILIK ÜZERİNE SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ HASAN KESKİN, OKUL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA KURU, GÖYNÜK İMAM HATİP ORTAOKULU MÜDÜRÜ UĞUR GÜNERHAN, OKUL MÜDÜR YARDIMCIMIZ MURAT KOCA' NIN KATILIMIYLA TEKOLOJİ,İNTERNET VE SOSYAL MEDYA BAĞLAMINDA E BAĞIMLILIK ÜZERİNE SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONULU TOPLANTI YAPILDI.![YÖGEP NİSAN AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_06/08142556_nisan.jpg)