BOLU
GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP MAYIS AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİ
YÖGEP MAYIS AYI ÖĞRENCİLERİN İLGİ, İSTİDAT VE KABİLİYETLERİNİN KEŞFEDİLMESİ, ETKİLİ REHBERLİK VE DOĞRU YÖNLENDİRME MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ MURAT ABAY, OKUL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA KURU, GÖYNÜK İMAM HATİP ORTAOKULU MÜDÜRÜ UĞUR GÜNERHAN, OKUL MÜDÜR YARDIMCIMIZ MURAT KOCA' NIN KATILIMIYLA ÖĞRENCİLERİN İLGİ, İSTİDAT VE KABİLİYETLERİNİN KEŞFEDİLMESİ, ETKİLİ REHBERLİK VE DOĞRU YÖNLENDİRME KONULU TOPLANTI YAPILDI.![YÖGEP MAYIS AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_06/08142722_mayYs.jpg)