BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PROMOSYON TARİHİNİN EN İYİ SÖZLEŞMESİNİ YAPTIK

Halk Bankası Göynük Şubesi Müdiresi Sayın Canan Günaydın ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Şit karşılıklı İmzalarımızı attılar. Halk Bankası ile yapılan üç yıllık promosyon sözleşmesine göre; promosyon tarihinin en iyi ve en güzel sözleşmesini yaptık. Yaptığımız üç yıllık anlaşmaya göre kişi başı yıllık 380 TL ödeme yapılacak. 
PROMOSYON TARİHİNİN EN İYİ SÖZLEŞMESİNİ YAPTIK










































Banka Promosyon sözleşmemizi Hayırlısı ile tamamladık. İlçe merkezimizde şubesi olan Ziraat Bankası ve Halk Bankasının yanı sıra Bolu’da şubesi olan diğer bankalara da Banka Promosyon Şartnamemizi ve Teklif mektubu gönderdik.

Gönderdiğimiz davet mektuplarına istinaden ilçemizdeki iki banka ile Bolu’dan da Finans Bank ile Yapı Kredi Bankası da ihaleye katılmak için teklif sundular.

İhale önce kapalı zarf usulü sonrada açık arttırma ile devam etti. Zarflar açıldığında en düşük teklif veren Ziraat Bankası ihaleden düşerken diğer en yüksek teklif veren ilk üç banka ile açık arttırma usulü ile ihale devam etti.

İhalenin sonunda en yüksek teklif veren iki bankadan Halk Bank, promosyon ücreti olarak yıllık kişi başı 380 TL, Finans Bank İse 390 TL teklif verdi.

Promosyon ihale komisyonu olarak, iki bankanın verdikleri teklifleri arasında her ne kadar kişi başı yıllık 10 TL fark bulunsa da; ilçemizde şubesi olmayan bankayı değil de ilçemizde şubesi olan bankanın tercih edilmesine karar verdik. 

 Ve Halk Bankası Göynük Şubesi Müdiresi Sayın Canan Günaydın ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Şit karşılıklı İmzalarımızı attılar. Halk Bankası ile yapılan üç yıllık promosyon sözleşmesine göre; promosyon tarihinin en iyi ve en güzel sözleşmesini yaptık. Yaptığımız üç yıllık anlaşmaya göre kişi başı yıllık 380 TL ödeme yapılacak.

Ayrıca, yine yaptığımız sözleşmeye göre;

hesap işletim ücreti alınmayacak.

Kredi Kartı üyelik bedeli alınmayacak.

Havale ve EFT lerden Ücret alınmayacak.

Otomatik ödeme talimatlarında Ücret alınmayacak.

Bankanın diğer Şubelerinden hesaplarda gerçekleştirilecek çekimlerden Ücret alınmayacak.

İlçemize ve Çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.