BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ölüm Yıldönümünde Atatürk’ü Andık.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk ölüm yıldönümünde anıldı.
Ölüm Yıldönümünde Atatürk’ü Andık.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk ölüm yıldönümünde anıldı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı çelenk sunma töreni ile başladı.

Çelenk Sunma Törenine ilçe merkezindeki bütün okullar Bayrak ve flamaları ile katıldılar.  Her okul 5’er Öğretmen ve 20’şer öğrenci ile katıldı.

 

Egemenlik Ortaokulu Öğretmeni Hilal TÜRKSEVER’in sunuculuğunu yaptığı Çelenk Sunma Töreninde Atatürk’ün manevi huzurunda iki dakikalık saygı duruşunda bulunularak akabinde Müzik Öğretmeni Sevinç YENEN yönetiminde törene katılanlarca İstiklal Marşımız söylendi ve Şanlı Bayrağımız göndere çekildi.                                                                                                                                                                   25-11-201525-11-2015

Kaymakamlık Makamı çelengini Kaymakam Ahmet Oğuz Aslan, Garnizon Komutanlığı çelengini Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yaşar Oğuz YILMAZ ve Belediye Başkanlığı çelengini de Belediye Başkanı Kemal Kazan sundular.

 

Egemenlik İlkokulu- Ortaokulu konferans salonunda yapılan Anma programına ilçedeki tüm resmi kurum ve kuruluşlar katıldı. Egemenlik İlkokul- Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı anma programında ilçe protokolü de hazır bulundu.                                                                                25-11-201525-11-201525-11-201525-11-201525-11-201525-11-2015                Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Günle ilgili şiirlerin okundu. Okulun öğrencilerinin hazırlamış olduğu oratoryoyu seslendiren öğrencilerden sonra Okulun özel eğitim sınıf öğrencilerince okunan şiir katılanlar tarafından beğeni topladı.

 Atatürk’ün ulusa verdiği mesajları içeren kendi sesinden videolar izlendikten sonra ölümü ile ilgili videonun izlenmesi ile program son buldu.

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.