BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okumak Değerlidir Projesinin İlçe Birincilerine Bisiklet

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz Okumak Değerlidir Projesinin ödül töreninde dereceye giren öğrencilerimize Göynük Belediyesi tarafından ödül olarak hediye edilen bisikletleri ilçe Kaymakamımız Ahmet Oğuz ASLAN ile Göynük Belediye Başkanımız Kemal KAZAN birlikte verdiler. 
Okumak Değerlidir Projesinin İlçe Birincilerine Bisiklet

Göynük Belediye Konferans Salonunda gerçekleşen ödül törenine İlçe Kaymakamı Ahmet Oğuz ASLAN, Garnizon Komutanı Yaşar Oğuz YILMAZ, Göynük Belediye Başkanı Kemal KAZAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ŞİT, Çok sayıda daire amiri, dereceye girmiş öğrenciler ve öğrencilerin danışman öğretmenleri, öğrencilerin aileleri, okul idarecileri ve halktan da katılım oldu.

Okumak Değerlidir Projesinin dereceye giren öğrencilerine ödüllerini vermek için yapılan programın açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Şit yaptı.

 

Şit konuşmasında bu gün burada “Okumak Değerlidir” adlı Projemizin dereceye giren öğrencilerine düzenlediğimiz bu ödül töreninde ödüllerini vereceğiz.

 

Okumak Değerlidir adlı projemiz ile  3. Sınıftan 8. Sınıfa kadar olan ilçede ki öğrencilerin tamamına  ayda bir,  yılda 8 kitap verdiklerini,  projenin 6 yıllık olduğunu  3. Sınıftan başlayarak 8. Sınıfa gelene kadar her bir öğrenci 6 yıl içerisinde en minimum haliyle yaklaşık 50 kitap okumuş olacağından bahsetti.

 

 Projenin başarılı olabilmesi için, okumayı teşvik etmek ve özendirmek istediklerini her sınıfın birinci, ikinci ve üçüncüsünü ödüllendirmek için  7 ve 8. sınıf birincilerini Edirne ve Çanakkale Gezisi ile; 5 ve 6. Sınıfları İstanbul Gezisi ile ve 3 ile 4’lerin sınıf birincilerini de Abant gezisi ile ödüllendirdiklerini ifade etti.

 

Projeye Katkı Sunanlara Teşekkür

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ŞİT, “OKUMAK DEĞERLİDİR” Projesinde kendilerini yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamı Ahmet Oğuz ASLAN ile Belediye Başkanı Kemal KAZAN’a da teşekkür etti.

 

 Okumak değerlidir adlı projemizin hem proje aşamasında hem kitapların alımında hem de Çanakkale- İstanbul ve Abant gezileri sırasında katkılarını ve desteğini esirgemeyen ilçe kaymakamız Sayın Ahmet Oğuz Aslan’a, projenin ilçe birincisi olan öğrencilerimize bisiklet hediye  ederek ödüllendiren Belediye Başkanımız Kemal Kazan’a ve Diyarı Akşemsettin Yeşil Göynük Kültür ve Dayanışma Derneğine, okumak değerlidir projesinde en büyük destekçileri olan ilçe milli Eğitim Şube Müdürü Murat Elaydın’a, Okul Müdürlerine ve bu projenin yükünü çeken öğretmenlerine teşekkür etti. Göynük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait faaliyet sunusu izlendikten sonra ödül törenine geçildi. 

 

 

Okumak Değerlidir Projesi İlçe Birincilerinin Ödülleri Bisiklet

 

 

Milli Eğitim Müdürümüz konuşmasında: Çanakkale – İstanbul ve Abant gezileri ile ödüllendirdiğimiz öğrencilerimizin arasında yapılan ikinci bir değerlendirmeyle her sınıf düzeyinde ilçenin ilk üçe giren birincisini tespit ettik.

Onların arasında da tekrardan bir değerlendirmeyle her sınıf düzeyinde ilçe birincisi tespit ettik. İlçe birincilerini de ayrıca ödüllendirmek istedik. Bu öğrencilerimize de ödüllendirmede Belediye Başkanımız Sayın Kemal Kazan bize destek oldu. 

 

Okumak Değerlidir Projesinin sınıf bazında ilçe birincisi olan öğrencilerini sevindiren Belediye Başkanı Kazan öğrencilere ödül olarak bisiklet hediye etti. 

 

Okumak Değerlidir Projesi 3,4,5,6,7 ve 8. sınıfların ilçe birincisi olan öğrencilere ödül olarak bisikletlerini İlçe Kaymakamı Ahmet Oğuz ASLAN ve Belediye Başkanı Kemal KAZAN birlikte verdiler. İkinci olan öğrencilere Swach ve Puma kol saatlerini Garnizon Komutanı Yaşar Oğuz YILMAZ tarafından ve üçüncü olan öğrencilere de ödülleri olan gram altınlarını İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman ÖZER tarafından verildi.

 

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Okumak Değerlidir Projesi’ne verdikleri desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ŞİT tarafından İlçe Kaymakamı Ahmet Oğuz ASLAN ile Belediye Başkanı Kemal KAZAN’a, günün anısına birer plaket takdim edildi.

  13-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-201613-06-2016

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.