BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızda Zeka Oyunları Bilgi Yarışması Yapıldı

Nejla Türk Ortaokulumuz ile Kuyupınar Ovaboyu ortaokulumuz öğrencileri arası bilgi yarışması yapıldı.  
Okullarımızda Zeka Oyunları Bilgi Yarışması Yapıldı

      Nejla Türk Ortaokulumuz ile Kuyupınar Ovaboyu ortaokulumuz öğrencileri arası bilgi yarışması yapıldı.  Tabu ( Derslere yönelik), Kelime Türetme, İngilizce Eşleştirme ve Hafızada Tutma gibi zeka oyunlarını içeren “Bilgi Yarışması” yapıldı. Yarışmayı Nejla Türk Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Elif ÇİL ve Kuyupınar-Ovaboyu Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Semahat YILMAZ tarafından düşünülerek tasarlanıp organize edildi.


Kuyupınar-Ovaboyu Ortaokulunun ev sahipliği yaptığı yarışma, iki okulun öğrencilerinin kaynaşmasını sağlamak, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını aşılamak amacıyla “Zekâ Oyunları etkinliği” olarak düzenlendi.  Yarışma heyecanlı, çekişmeli ve bir o kadar da zevkli geçti. İlçe Milli Eğitim yetkililerinin de katıldığı programa öğrenciler hep birlikte “Hayat Bayram Olsa” karaokesi söylemeleri ile sona erdi. Yarışmalara katılan öğrencilere katılım belgesi ve başarı belgeleri verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Şit, okul idarecilerine, programı tasarlayan, hazırlayan, icra eden ve emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür eden bir konuşma yaptı. Yarışma programı hatıra fotoğrafları çekilmesi ile son buldu.

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.