BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER YILIN YORGUNLUĞUNU PİKNİKTE ATTI.

Göynük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemizde görev yapan idareci ve öğretmenlerimize yönelik düzenlediğimiz yılsonu pikniğimize yoğun bir katılım yaşandı. 
ÖĞRETMENLER YILIN YORGUNLUĞUNU PİKNİKTE ATTI.

Davetliler arasında İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Belediye Başkanı Kemal Kazan, İlçe Mal Müdürü İskender Hicazlıoğlu, Halk Bankası Müdiresi Canan Günaydın, İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Özer, İlçe Tapu Müdürü Erdem Boyraz, ilçe Özel İdare Müdürü Talat Baysal, ilçe Sağlık Müdürü Yunus Utaş ve protokolden bir çok davetlinin yanı sıra okul idarecileri ve çok sayıda Öğretmenin katıldığı görüldü.    

Çubuk gölünde ki çubuk cafe Restaurantta gerçekleşen piknik organizasyonumuza katılan okul idarecilerimiz, öğretmen ve misafirlerimiz keyifli anlar yaşadılar.

Gölün maviliği, Ormanın yeşilliği ile harika bir Doğası olan ortamın huzur veren ve dinlendiren yapısı, Öğretmenlerin ve davetlilerin keyifli anlar yaşamalarına sebep oldu. Kimilerinin balık avlamak için göle olta attığı, kimilerinin su bisikletine binerek gölün tadını çıkardığı görüldü.

Yenilen yemeklerden ve içilen çaylardan sonra arzu edenlerin ayrıldığı kimilerinin yürüyüşe çıktığı kimilerinin ise oltalarını göle atarak balık avlamaya çalıştığı görüldü. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ŞİT, misafirlerini araçlarına kadar uğurladı.                                                                                               

 

 Öğretmenlerin organizasyon dolayısı ile ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat ŞİT ´e teşekkür edip, memnuniyetlerini dile getirerek ayrıldıkları gözden kaçmadı.

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.