BOLU
GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Yarın Okullar Tatil
KAR TATİLİ![İlçemizde Yarın Okullar Tatil](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_15223255_73998.jpg)
Bolu Valiliğimizin aldığı karar neticesinde, olumsuz hava koşulları ve buzlanma nedeniyle ulaşımda yaşanabilecek sıkıntılara binaen 16.12.2016 Cuma günü içemizde okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime 1 gün ara verilmiştir.
Ayrıca engelli ve hamile kamu personeli de 1 gün idari izinli sayılacaklardır.
Murat ŞİT
İlçe Milli Eğitim Müdürü