İlçe milli eğitim müdürü Murat ŞİT´in Yeni Eğitim Öğretim Yılının Başlaması dolayısı ile mesajı:
![İlçe milli eğitim müdürü Murat ŞİT´in Yeni Eğitim Öğretim Yılının Başlaması dolayısı ile mesajı:](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_13103332_images14.jpg)
Huzur ve barışın hakim olduğu,önemli sorunların çözüldüğü,başarı dolu bir öğretim yılı temennisiyle 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı tüm idareci , öğretmen,öğrenci ve velilerimize hayırlı olsun.
Allah´tan tüm öğrencilerimize zihin açıklığı ve ders çalışma azmi;öğretmenlerimize sabır,başarı ve kolaylıklar,idarecilerimize sorunları çözme gücü , velilerimize eğitime karşı daha duyarlı olmayı nasip etmesini diliyorum.
Murat ŞİT
İlçe Milli Eğitim Müdürü