BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLAHİYATÇI GAZETECİ YAZAR ABDULLAH YILDIZ GÖYNÜK´TE

 Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisemiz ile Orhan Çalış Çok Programlı Anadolu Lisemiz Öğrencilerine dönük düzenlediğimiz "Namazla Bilinci" adlı konferansını vermek üzere Göynük ilçemize gelen ilahiyatçı, gazeteci yazar Abdullah Yıldız’ı misafir ettik.  
İLAHİYATÇI GAZETECİ YAZAR ABDULLAH YILDIZ GÖYNÜK´TE

 Haydi, Namaza; Bir Tevhit Eylemi, Namaz; Söylemden Eyleme, Dua; Ötelere Seyahat, Oruç; vb… gibi Kitapların yazarı olan Abdullah Yıldız’ın Göynük Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen konferansına katılan öğrencilerimiz yazar Abdullah Yıldız’ı can kulağı ile dinlediler. 

                                     

                 Yazar konferansa katılan bütün öğrencilere “Haydi Namaza” adlı kitabından hediye etti. Yazarın öğrencilere hediye ettiği "Haydi Namaza" adlı Kitabı´nı alan öğrenciler konferanstan sonra yazara kitaplarını imzalatabilmek için kuyruk oluşturdular.

Öğrencilere hediye ettiği kitabı imzalayan yazar Abdullah Yıldız, Kitap imzalamaya gelen her bir öğrenciyle tek tek ilgilenerek sohbet etti.                                                                       

İmzalama işinden sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ŞİT ve öğretmenler ile birlikte öğretmen evine geçerek çay içip sohbet eden yazar Göynük’te bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Şit ise, kendilerini kırmayıp İstanbul’dan kalkarak gelen ve her bir öğrencimize kitap hediye eden yazara teşekkür etti. 

 

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.