BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hizmet Aracımıza Kavuştuk

Kurumumuzun ihtiyaç olan hizmet aracı noktasında uğraşlarımız sonuç verdi. Artık Göynük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün de bir Hizmet Aracı var. 
Hizmet Aracımıza Kavuştuk

   İlimiz diğer İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde eski de olsa var olan hizmet araçlarıyla hizmetler yürütülmeye çalışılırken, Göynük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde hizmet aracının olmayışı hizmetlerin aksamasına ve yavaş yürümesine sebep olmaktaydı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz hizmet aracı ihtiyacı noktasında ki talebimizi İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz vasıtasıyla Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bildirmiştik. Ancak Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünden hizmet aracı talebimizin karşılanması beklentimiz devam ederken, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve siyasi yetkililerin gayretleri sonucu 2014 yılı mali bütçesinden Bolu İl Özel İdaresine çıkartılan 400 bin TL ödenekle İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri’ne Fiorino marka hizmet araçları alınarak teslim edildi.

İl Özel İdarece alınan araçlar İl Genel Meclisinin onayı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne hibe edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine alınmış olan hizmet araçları, Bolu Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan bir törenle İl Milli Eğitim Müdürü sayın İbrahim Çavuşoğlu tarafından ilçelere teslim edildi.

Hizmet aracımızın temininde bizi yalnız bırakmayan, yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen il Milli Eğitim Müdürümüz sayın İbrahim Çavuşoğlu’na İl Genel Meclisi başkanımıza,  İl Genel Meclisi üyelerimize,  ilçe Kaymakamımız sayın Mehmet Nuri Çetin’e, Belediye Başkanımız Sayın Kemal Kazan’a ve İl Özel İdaremize teşekkür ediyoruz.

Allah aracımızı Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.