BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Göynük İlçe Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyaretinde Bulunduk

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Şit ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Murat Elaydın olmak üzere merkez okullarımızın okul müdürleri Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Göynük İlkokulundan da temsilen 2’şer öğrenci ile Göynük İlçe Emniyet Müdürlüğüne TAZİYE ziyaretinde bulundular.  
Göynük İlçe Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyaretinde Bulunduk

Beşiktaş’ta Vodafone Arena yakını ve Maçka Parkı’nda cumartesi akşamı gerçekleştirilen bombalı saldırıların ardından teröre karşı tüm yurtta tepkiler devam ederken ve bu hain saldırı sonrası tüm Türkiye tek yürek olmuşken İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret edip, Milli Eğitim Camiası olarak her zaman yanlarında olduğumuzu, yalnız olmadıklarını, kendilerini  yalnız bırakmayacağımızı her daim güvenlik güçlerimizin destekçisi ve duacısı olduğumuzu göstermek için ziyarette bulunduk.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz,  okul müdürlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte Göynük İlçe Emniyet Müdürlüğüne bulunduğumuz taziye ziyaretinde,  İmam Hatip Öğrencilerimiz Beşiktaş’ta yaşanan hain terör saldırısının ardından şehit olan polislerimiz ve sivil vatandaşlarımız için Kur’an-ı Kerim okudular.

Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Öğrencilerimiz Şehitlerimizin ruhlarına Kur’an okurken ilkokuldan gelen minikler de Emniyet Müdürümüz Mesut Aslan’a Türk bayrağı, çikolata ve kolonya hediye ettiler. Emniyet Müdürü mesut Aslan çocuklarla yakından ilgilendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Şit,İstanbul Beşiktaş’ta Vodafone Arena yakını ve Maçka Parkı’nda gerçekleştirilen bombalı saldırıyı kınayarak Terörü lanetledi. Şehit olan Polis ve sivil vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet diledi. Terörün adı ne olursa olsun hepsinin ipi küresel güçlerin elinde. Hepside sahiplerine hizmet etmenin yarışındalar. Adına Siyonizm, küresel güçler ya da üst akıl dediğimiz hepside aynı şeydir. Bunlar bütün İslam coğrafyasını kana buladılar. Hepsini tek tek hal ettiler. Şimdi de sıra Türkiye ye geldi. Gezi olayları bunun içindi. 17 -25 Aralık bunun içindi. Mit tırlarına yapılan operasyon bunun içindi. Ve en son olarak 15 Temmuz darbe kalkışması bunun içindi. Bütün bu olaylarla emellerine ulaşamayınca, ülkemizin ve milletimizin sinir uçlarına dokunmak, moral bozmak ve kaos oluşturmak için emirlerindeki terör örgütlerine kanlı hain eylemler düzenletiyorlar. Onun için bizim millet olarak bütün farklılıklarımızla kardeş olma ve birbirimize kenetlenme mecburiyetimiz var, dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Mesut Aslan da bu olaylar terörün bittiğinin işaretidir. Bu onların son çırpınışlarıdır, diyerek bu tür saldırılar karşısında yılmayacaklarını anlattı. Emniyet müdürü misafirlerine kolonya tutarak, çikolata ısmarladı.

 

İlçe Emniyet Müdürü Mesut Aslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.


13-12-2016

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.