BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Coşkuyla Kutlandı.

                                    
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Coşkuyla Kutlandı.

29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamaları, 28 Ekim 2015 Çarşamba günü Atatürk Anıtına Çelenk sunulmasıyla başladı.  Tören sunuculuğunu Orhan Çalış Ç.P.A. Lisesi Müdür Yardımcısı Abdülkerim ARAT ‘ın yapmış olduğu Anıt parktaki Çelenk sunma törenine ilçe merkezindeki ortaokullar ve ortaöğretim okulları bayrak, flama ve 20 kişilik öğrenci grubuyla katıldılar. Saygı duruşu akabinde Göynük Ortaokulu Müzik Öğretmeni Sevinç YENEN yönetiminde öğrenci ve törene katılanlar tarafından İstiklal Marşımız söylenerek Bayrağımız göndere çekildi.  Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin anıta sunulmasıyla anıt parktaki program son buldu.

 

 

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıertesi gün İlçe Kaymakamı Ahmet Oğuz ASLAN’ın, makamında tebrikleri kabulüyle başladı. Bütün daire amirlerinin de bulunduğu İlçe merkezindeki kutlamalara tüm okulların idareci ve öğretmenleri ile ortaöğretim ve ortaokul öğrencileri katıldı.  Tören alanında ki programın tören amirliği görevini Orhan Çalış Çok Programlı Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Cüneyt YILMAZ ile Müdür Yardımcısı Yaşar KARACA tarafından yürütüldü. Törenin sunuculuğunu ise Orhan Çalış Ç.P.A. Lisesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenleri Volkan DOBRUCA ile Melek SARITAŞ tarafından yapıldı.                                                                                                                 

 

İlçe Kaymakamı Ahmet Oğuz ASLAN, Garnizon Komutanı Yaşar Oğuz YILMAZ ve Belediye Başkanı Kemal Kazan törene katılanların ve öğrencilerin bayramını kutladıktan sonra Saygı duruşunda bulunuldu ve akabinde İstiklal Marşımız Göynük Ortaokulu Müzik öğretmeni Sevinç YENEN yönetiminde törene katılanlarla beraber söylendi.

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet bayramı Mesajı Sunucu Volkan Dobruca tarafından okundu.

İlçe Kaymakamımız Ahmet Oğuz ASLAN’ıngünün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yapmalarından sonra Liselerden 1 er, Ortaokullardan 1 er öğrenci tarafından şiirler okundu. Egemenlik Ortaokulu Mehter Takımının gösterisi izleyenler tarafından ilgiyle ve beğeniyle izlendi.

 

Okulların tören geçişi Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesinin bandosu eşliğinde yapıldı. Okulların tören geçişiyle birlikte kutlama programı son buldu.

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.