BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN KUTLAMALARI YAĞAN KARI VE SOĞUK HAVAYI DİNLEMEDİ

İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri gece yağmış olan kara ve soğuk havaya rağmen gerçekleşti. 
23 NİSAN KUTLAMALARI YAĞAN KARI VE SOĞUK HAVAYI DİNLEMEDİ

                    Sabah saat 09.30’da Atatürk Anıtı’nda saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Şit’in çelenk sunmasıyla başladı.
Anıt Park’taki törenin ardından Egemenlik İlk ve Ortaokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe gerek velilerden ve gerekse protokolden çok sayıda katılım gerçekleşti.
                    Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Av.Mehmet Emin Güz’ün de katıldığı kutlamalara, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, Belediye Başkan Yardımcısı Günay Can, İlçe Garnizon Komutanı Özgür Uğurlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Şit, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Demiröz, MHP ilçe Başkanı Ferit Bilen, İlçe Nüfus Müdürü Aysun Dinç, İlçe Özel İdare Müdürü Talat Baysal, İlçe Sağlık Müdürü Yunus Utaş, İlçe Maliye Müdürü İskender Hicazlıoğlu gibi daire amirlerinin yanı sıra, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İlhan Kılıç ve Murat Elaydın ile okul müdürleri, öğretmen ve çok sayıda öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleşti.

                                                            B   B
                 Egemenlik İlk ve Ortaokulu bahçesinde yapılan programda, öğrenciler günün anlam ve önemini belirten konuşma, şiir ve şarkılar seslendirdiler. Çeşitli halkoyunları ve dans gösterilerinin yanı sıra tiyatro ve mehteranla programa ayrı bir renk ayrı bir heyecan kattılar. 
          Programın sonunda protokol üyeleri programda görev almış çocuklarla ve mehteran takımıyla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 DİĞER FOTOĞRAFLARA ULAŞMAK İÇİN;

/www/23-nisan-2015/galeri/41

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.