BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Çanakkale Zaferini Kutlayıp, Şehitlerimizi Andık.

      18 Mart Çanakkale Zaferinin 100. Yılını kutlama ve Şehitlerini Anma Programı kapsamında saat 10.00’da Anıt Park´ta Çelenk Sunma töreni yapıldı.
18 Mart Çanakkale Zaferini Kutlayıp, Şehitlerimizi Andık.

18 Mart Çanakkale Zaferinin 100. Yılını kutlama ve Şehitlerini Anma Programı kapsamında saat 10.00’da Anıt Park´ta Çelenk Sunma töreni yapıldı.
Anıt Park´ta ki Programda Çelenkler Sunuldu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Jandarma Ast.Çvş Nurettin Bulca günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Öğrencilerin günün anısına okudukları şiirlerin ardından Anıt Parktaki tören sona erdi. Program saat 10:30 da Orhan Çalış Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda devam etti.

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programına ilçe Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Belediye Başkanı Kemal Kazan, Cumhuriyet Savcısı Caner BABALOĞLU, ilçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Özer ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Şit, ile birlikte katılan birçok daire amirinin yanı sıra öğretmen ve öğrencilerde hazır bulundular.

 

Orhan Çalış Çok Programlı Anadolu Lisesinde ki Program saygı duruşu ve istiklal Marşının okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı okulun Müdür Yardımcısı ve tarih öğretmeni Abdulkerim Arat yaptı. Çanakkale savaşını anlatan hazırlanmış videolar izlendi. Öğrenciler şiirler okundular.  Öğrencilerin seslendirdiği oratoryodan sonra Okulun öğrencilerinden oluşan koro marşlar seslendirdi. Akabinde ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen ilkokullar arası resim, ortaokullar arası şiir ve liseler arası da kompozisyon birinci, ikinci ve üçüncülerine yapılan ödül töreni gerçekleşti. Yapılan ödül töreninde ilçe Kaymakamı, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanı tarafından öğrencilere hediyeleri takdim edildi.                                                                                                                  

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.