BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Kasım’da Atatürk’ü Anma Programımız Göynük İlkokulunda Gerçekleşti

 Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle gerçekleştirdiğimiz Anma Programımız anıta çelenk sunumu ile başladı.
10 Kasım’da Atatürk’ü Anma Programımız Göynük İlkokulunda Gerçekleşti

       İlçe Kaymakamımız Ahmet Oğuz Aslan ve Belediye Başkanımız Kemal Kazan’ın anıta çelenk koyma töreninden sonra Göynük İlkokulumuzun hazırlamış olduğu anma programına geçildi.

       Programa İlçe Kaymakamımız Ahmet Oğuz Aslan, Belediye Başkan vekili Günay Can,  İlçe Garnizon Komutanı Yaşar Oğuz Yılmaz, Cumhuriyet Baş  Savcısı Sertaç Gül, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ŞİT, İlçe Emniyet Müdürü  Mesut Aslan, İlçe Hâkimi Şükran Tamer Aslan, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Demiröz, birçok ilçe Daire Amiri, Siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile  vatandaşlarımız katıldı.

      10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Ardından bir öğrenci günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yaptı. Akabinde göynük ilkokulu öğrencileri tarafından günün anlam ve önemine uygun Atatürk ve Atatürk sevgisi ile ilgili şiirler okudu. Göynük ilkokulu öğrencilerinin hazırladıkları skeçler izlendi. Atatürk’ü anma dolayısı ile hazırlanan video izlendi. Göynük ilkokulu öğrencileri tarafından seslendirilen Atatürk ile ilgili marşlar ve şarkılar dinlendi.

     10 Kasım Atatürk’ü anma ile ilgili okullarımızda gerçekleştirdiğimiz resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize İlçe Kaymakamımız Ahmet Oğuz Aslan, Belediye Başkan vekilimiz Günay Can ve İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Sertaç Gül tarafından ödüllerin verilmesiyle program son buldu.

28-11-201628-11-201628-11-201628-11-201628-11-2016

Sofu Ali Mah. Beybahçesi Cad. Eski Hükumet Konağı No.23 Zemin Kat Göynük/Bolu Pk.14780 - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.