BOLU GÖYNÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbuldan Ziyaretçilerimiz

İlçe milli eğitim müdürümüzüm İstanbuldan ziyaretçilerini ağırladı.
İstanbuldan Ziyaretçilerimiz

İstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Şit’in İstanbul’dan Ziyaretçileri

İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanarak gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Şit’in İstanbul’dan mesai arkadaşları ziyaretine geldiler.

Eğitim Bir Sen İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Talat Yavuz, Eğitim Bir Sen İstanbul 3 Nolu Şube Başkanı Erol Ermiş, Eğitim Bir Sen Kartal İlçe Başkanı Murat Yıldız, Eğitim Bir Sen Tuzla ilçe Başkanı Metin Çangır, 4 Nolu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Gökay Yılmaz, Şükrü Oruç, İsmail Dağ  ile Eğitim Bir Sen Sultanbeyli İlçe Başkanı Fatih Baydar, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Dursun Karabaş, Sezai Tok, Bilal Duran ve ev sahibi olarak da Göynük Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı İbrahim Keskin ziyarette hazır bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Şit ziyaretçilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Yeni Hükümet Konağı Kat1 Göynük/BOLU - 03742801540

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.